Chatwalk üyelik nasıl iptal edilir ?

0

Chatwalk, bir mesaj kanalı seçerek kayıt olmanızı ve bu kanaldaki kişilerle yazılı, sesli veya görüntülü iletişim kurmanızı sağlar. Güncel verilerde 2 milyondan fazla kullanıcısı olduğu ve her dakika yeni üyelerle beslenen hala da güncel kayıtlara açık olduğu bilinmektedir.

3300 Chatwalk Üyeliğinden Nasıl Ayrılabilirim?

Chatwalk’a üye olmak için bilinçli şekilde herhangi bir indirme linkine tıklamanıza gerek yoktur. Bir sitede gezinirken veya bir program indirirken yanlışlıkla tıklarsanız ya da indirmeniz gereken programı değil de Chatwalk’ı indirdiğinizi görürseniz; bu programa üyeliğiniz aktif hale gelmiş olur. Bağlantıya tıklamanız, tüm şartları kabul ettiğinizi var sayar ve sizin adınıza sözleşmeyi kabul eder.

3300 Chatwalk Onay Almadan Beni Nasıl Üye Yaptı?

Sizin herhangi bir sitede gezinirken yanlışlıkla Chatwalk reklamına tıklamanız, bu programa kayıt olmak için yeterli oluyor. Gezinti esnasında Wi-Fi ya da mobil veriniz açıksa kayıt için gerekli tüm şartlar yerine getirilmiş sayılıyor ve üyeliğiniz alınıyor.

Siz onaylamadığınız takdirde her an kayıt mesajları gelebilir ve sizi kampanyaları hakkında bilgi vermek için rahatsız edebilirler. Bu mesajlar, yasal kurallar gereği atılmak zorunda olduğu için tarafınıza bu sayede geç de olsa bilgi verilmiş oluyor.

3300 Chatwalk Üyeliğinden Nasıl Ayrılırım?

Chatwalk üyeliğinden ayrılmak, üye olmak kadar kolay değildir. Bu yüzden tek bir tıkla bu üyelikten ayrılacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Öncelikle destek hattı olan 0 555 738 33 00 – 0 532 755 77 75 – 0 212 987 30 73 numaralarından birini arayabilirsiniz.

Sırasıyla hepsini denediğiniz bu hatlardan herhangi bir canlı varlığa ulaşamazsanız telefonunuzun mesaj bölümüne girip büyük harflerle Kullanıcı İptal yazıp alıcı kısmına da 3300 numarasını girmeniz gerekmektedir. Üyeliğinizin iptaline dair bilgi mesajı gelmezse üyeliğim sonlandı diye sevinmemelisiniz.

Chatwalk’ın Ücretlendirme Sistemi Nasıldır?

Chatwalk, her operatöre farklı tarifeler uygulamaktadır. Öyle ki Turkcell hat kullanıyorsanız her mesaj için 0.5 TL ödemeniz gerekecektir. Ayrıca Avea ve Vodafone mesaj ücretleri 0.4 TL’dir.

Chatwalk Nereye Şikâyet Edilebilir?

Cep telefonu faturanız geldiğinde ya da bağlı bulunduğunuz operatörden kullanım dökümlerinizi alarak BTK’ya şikâyet edebilirsiniz. Ayrıca bağlı bulunduğunuz il veya ilçedeki tüketici hakem heyetlerine evraklarınızı vererek şikâyette bulunabilirsiniz.

 

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.