Doktor Strange – Doctor Strange 2016 Film Tanıtımı

0

doctor-strangeMarvel yapımı filmi uzun zamandır herkes bekliyordu. Tabi beklenileni verdimi orası bilinmez ama filmin sinema çekimi torrent sitelerine 3 gün önce düştü bile. doctor strange izlemek tabiki daha kolay oldu 🙂

Çok fazlada spoiler vermeden biz sadece filmin konusundan bahsetmek istiyoruz sizlere. HD Film izlemek için sitemizde her filmin olduğu gibi doktor strange filmide yerini alıyor. Şuanda nekadar sinema çekimi hd-ts görüntü olsada emin olun 1 hafta sonrasında çok daha kaliteli görüntüyle güncellenecek. Filmin başrolünde sevilen oyuncu Benedict Cumberbatch bulunuyor. Stephen Strange başarılı ve zeki bir cerrahtır, tabi birazda kibirlidir. Birgün süper son model arabasıyla trafik kazası geçirince elinde olan sinirler çok ciddi derecede hasar görür ve bu yüzden cerrahlık yapamaz. Sevdiği mesleğine geri dönmek için arayışa girer ve bir tedavi olduğunu öğrenir.

Bu tedavi Tibet’tedir ve yürümeyi bile yapamayan adamı basket oynatabildiklerini öğrenince doktorumuz hemen oraya gider. Son parasınıda buraya harcayan doktorumuz Ancient One adında büyücüye ulaşır. Artık tek umut bu büyücüdür ve ona yardım etmeyi kabul eder. Tabi doktor iyileşmekten ziyade daha farklı şeyler yaşayacağından habersizdir.

Açıkçası sizlere daha fazla spoiler vermek istemedik 🙂 Biz filmi izledik, sizlerde doktor strange izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.