En Şık iPhone Kılıfları

0

Apple firmasının satış rekorları kıran telefonları olan iPhone’larınız için binlerce kılıf çeşidi yapılmıştır. Özellikle neredeyse eski bir araba parası vererek aldığımız telefonlarımız her zaman elimizde. Ancak bazen beklenmedik durumlar karşısında iPhone’larımız elimizde düşüyor başımıza büyük bir dert açıyor. iPhone kullanan müşterilerin bu hassas telefonları korumaları için yapmaları gereken önlemler aslıdan çok basit. Özellikle 2-3 bin lira verip aldığımız telefonumuzun ekranının kırılmaması veya kasasına zarar gelmemesi için çok güzel tasarımlar mevcut ve bu tasarımlar içinde kılıflar müşterilerin hizmetine sunulmuş durumda bulunuyor.

iPhone kılıfları oldukça pahalı. Ancak iPhone’larınıza alacağınız kılıflar sizin daha çok masraf yapmanıza engel olacak kadar dayanıklılık gösteriyor.

Özellikle büyük firmaların çıkardığı kılıflar neredeyse bir telefon fiyatında oluyor. Fiyatları 250-425 dolar arasında değişen kılıfların özellikleri de iPhone kullanıcıları için cazip oluyor.

Gucci’nin iPhone’lar için tasarladığı kapak timsah derisinden yapılmıştır. İlk başta görenlere hayrete düşüren bu kılıfların fiyatları ise dudak uçuklatan cinsten. Gucci’nin iPhone için tasarladığı bu kılıfın fiyatı 375 dolar olarak satışa sunuldu.

Bir başka marka ise çıkardığı titanyum marka kılıf ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellkle kullandığı titanyum malzemenin yanı sıra en dikkat çekici kısım ise iPhone logosunun altından işlenmesi . iPhone için özel olarak tasarlanan bu kılıf tam bir iPhone parasına denk geliyor. iPhone için tasarlanan kapağın fiyatı tam 1000 Dolar !


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.