İnstagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılır?

0

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarında olan Instagram bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Son yılların en çok takip edilen platformu olan Instagram’ın bir çok kullanıcı tarafından en merak edilen soru işareti çoklu kullanıcı tarzında kullanılmasıdır.

Özellikle sanatçıların bir çok hesapları bulunuyor. Bu konuda en büyük sıkıntı bir çok hesabını birlikte kullanmaya çalışma gibi çabaların içine girmesi olarak göze çarpıyor. Bu konuda size yardımcı olmak için incelemeler başlayacağız.

Instagram devamlı yaptığı güncellemeler ile son olarak karşımıza çoklu hesap kullanımını kullanıcılarına açtı. Birden çok hesabı kullanmak zorunda kalan kullanıcıların son gelen güncellemeden önce yaptıkları iş olarak karşımıza teker teker giriş çıkış yapmaları çıkıyordu. Son yıllarda en çok takip edilen sosyal medya hesaplarının başında gelen Instagram bu sayede çoklu hesap kullanan kullanıcılarına müjdeli haberi son güncellemesi ile verdi.

Instagram son yaptığı bu güncelleme ile en Android ve İOS telefonlarda farklı hesaplar arasında geçişleri 5 kullanıcıya kadar sınırladı. Ancak bu yaptığı yenilik ile bir çok kullanıcı zaman kaybı olan giriş çıkışlar konusunda oldukça rahatladı. Instagram’da çoklu hesap kullanımı yapmak için en önemli göze çarpan detayın ayarlar menüsünde bulunan hesaplar yönetimine diğer kullandığınız hesapları eklemek ve bu hesaplar arasında tek tuşla geçiş yapmak fırsatı sunması oldukça sevindirici haber olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.