iPad ve iPod’da WhatsApp Kullanımı

0

WhatsApp beklide son yıllarda sanal alem üzerinde en önemli buluşların başında geliyor. Bundan yıllar öncesinde operatörler üzerinden anlık mesajlaşmalara tonlarca para harcayarak haberleştiğimiz günler artık çok geride kaldı.

İşte son 5 -6 yıldır hayatımızın her köşesinde bulunan WhatsApp artık bize anlık mesajlaşmada çığır açtı ve ücretsiz olarak mesajlaşmamıza yardımcı oldu. GSM operatörlerinin oldukça huzursuz olduğu bu anlık mesajlaşma programı WhatsApp artık hayatımızın her köşesine girmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda masa üstü bilgisayarlarımıza bile bizlere hizmet vermeye başlayan WhatsApp’ın hayatımız da artık yeri hiç süphesiz ki giderek artıyor.

Bugün sizler için iPad ve İpoddlarda WhatsApp kullanımı ve kurulumu hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle bu konuda yapmanız gereken İOS uygulamasında yer alan WhatsApp’ı tabletlerinize indirmek olacaktır. Cep telefonunuzdan daha farklı yerlerde kullanılacak olan WhatsApp için indirme işlemini yaptıktan sonra kurulum işlemi oldukça basit. Kolay bir entegre ile gerçekleştireceğiniz WhatsApp kurulumu sonrası iPad ve iPıodd’lar programın kurulum işlemini bitiriyoruz.

WhatsApp’ın web sürümünün çıkmasının asıl nedeni bilgisayar başında eşinizle ,arkadaşlarınızla daha kolay yazışmalarınıza neden olmak için yapılmış bir uygulamadır. WhatsApp web sürümü için . web. WhatsApp.com isimli adrese giriyoruz buranda programı masa üstü için indiriyoruz. WhatsApp webi indirdikten sonra yapmanız gereken QPR kodunu okutarak kullanıma başlamak.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.