Galaxy Note 8 Geliyor!

0

galaxy note 8Samsung, hiç şüphesiz teknoloji ve akıllı cihaz konusunda hem Türkiye’de, hem de globalde en çok kullanılan modelleri üretmesiyle ünlü ve son yıllardaki yükselişi de, geliştirmeleri akabinde devam ediyor. Ancak özellikle Note 7 faciasından sonra, şirketin politikalarını güncellemesi gerektiği ve hasar tespit çalışmalarını yine, geliştirmesi gerektiği anlaşılmıştı zira aylar boyunca, Note 7 patlamalarının neden olduğu anlaşılamadı, kesin tespit bir türlü yapılamadı. Note 7’leri geri çağırmasından hemen sonra, Samsung’unNote 8 için onay verip vermeyeceği bilinmezken, pek çok insan Note 8 yerine Galaxy S8’in; Note 7 özellikleriyle geleceğini belirtiyor ve tahmin ediyordu ancak; bu tahminlerin de yersiz olduğu geçtiğimiz günlerde anlaşıldı. Samsung akıllı cihazlarından sorumlu, global müdür DJ Koh, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte SamsungNote 8’in kesin olarak geleceğini belirtti.

Eskisinden Daha İddialı

Açıklamasıyla, hemen herkesi şaşkına uğratan DJ Koh, Note 7’den sonra, hem hasar tespitini geliştirmek hem de bazı teknolojik imkanlarını genişletmek amacıyla çalışmalar yaptıklarını; kendilerini çok kısa sürede iyileştirdiklerini ve Note 8’le beraber, tekrar yükseliş yaşayacaklarını belirtti. Eskisinden çok daha iddialı sözlerle karşımıza çıkan Samsung yetkilisinin hiç şüphesiz Note 8’in satış rakamlarından da umutlu olduğu anlaşılabiliyor ancak Note 8’in; özellikle 7. Nesil modelin bataryalar dolayısıyla patlamasından sonra ne kadar satılabileceği hemen herkes tarafından bir diğer merak konusu.

Note 8 Ne Zaman Gelecek?

Note 8, muhtemelen 2017’nin son dönemlerinde karşımızda olacak ve Note 7’nin küllerini yok etmeyi hedefleyecek. Yepyeni bir geliştirme kiti ve ekibi ile çalışmalarını sürdüren Samsung’unNote 7 modelindeki güvenlik detaylarını, Note 8 modelinde daha da güçlendirmesi ve 2016’nın en iyi telefonunun bir anda yok olup gitmesi olayını; Note 8’de yaşamaması hedefleniyor.

Siz, bugün herhangi bir SamsungNote telefonunu satın alır mıydınız?


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.