General Mobile 5 Plus İnceleme

0

Tamamen yerli bir yapım olan General Mobile 5 Plus , Barcelona’da bulunan telefon fuarında kullanıcıların tanıtımına sunuldu. Özellikle geçtiğimiz yıl çıkardığı General Mobile 4 modeli ile tüm Dünya’da büyük ses getiren General Mobile bu modeli ile yine adından söz ettirecek gibi duruyor.

General Mobile 5 Plus’ı sizler için incelemeye başlayan. General Mobile 5 Plus’da en çok göze çarpan özelliğin ön ve ark kameralarının aynı çözünürlükte olmaları olacak. Özellikle ön kamera yani selfie kamerası olarak bize sunulan bu telefon bir çok kullanıcı tarafından oldukça olumlu karşılanacak.

General Mobile 5 Plus hakkında en çok merak edilen konu özellikleri oluyor.

General Mobile 5 Plus’ın tasarımı ise siyah gri , beyaz altın ,silver renkte olan modelleri ile izleyeicilere tanıtıldı. General Mobile 5 Plus’ın ön tarafından Gorilla glass ekran kullanıldı. Kasası metal bir kasa ile kullanıcılara sunuldu.USB TYpe C ile sunulmaktadır. Telefonun en büyük özelliklerinden biriside kullandığı şarj yuvasının amper olarak oldukça hızlı şarj olması olarak göze çarpıyor.

Tasarım olarak ekran kasa oranı % 73 oranın ve tek elle kullanım konusunda oldukça başarılı bir tasarıma mevcut. General Mobile 5 Plus 5.5inç Full HD , Android 6.1 kullanıyor .

General Mobile 5 Plus Cat 7 sınıfında bir modem ile geliyor. 3 GB RAM bulunuyor. 32 GB hafızası mevcut olan General Mobile 5 Plus fiyatına göre son derece uygun bir cihaz .


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.