SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Türk Telekom’a Nasıl Geçilir?

Nasıl Yapılır 21 Mart, 14:52'de eklendi

Türk Telekom, birleştiği günden bu yana pek çok kampanya ile, tabiri caiz ise tarafımıza güneş gibi doğmakta. İvme kazandığı günden bu yana pek çok kampanya ile kullanıcılarını oldukça sevindiren Türk Telekom; nisan ayından sonra 4.5 G ağına geçiş yaptıktan sonra kampanyalarını daha da arttıracağını açıkladı. 4.5 G’ye geçildikten sonra, oldukça iyi bir operatör haline gelecek ve kapsama alanlarını da bir hayli geliştirecek olan eski Avea, yeni Türk Telekom’un; yeni yüzü ve yeni logosu ile müşterilerini de daha fazla arttırması su götürmez bir gerçek olacaktır.

Özellikle eski Avea’nın şebeke sorunları, oldukça sıkıntılı idi ve pek çok insan, sadece bu sebepten Avea kullanmaz hale gelmişti. Zira, şebeke, aramalarda kullanılan hemen hemen en önemli etmendi ve hem baz istasyonlarının kalitesizliği hem de genişletilmemesi itibarı ile; Avea tarafında pek kullanıcı yoktu. Ancak, son zamanlarda yaptığı gelişmeler ve teknolojik donanım geliştirmeleri itibarı ile; hem baz istasyonlarını hem de kapsama alanını genişleten Avea; Türk Telekom olduktan sonra pek çok kişi için tercih edilebilir bir operatör oldu.

Türk Telekom’a yeni nesil bir kullanıcı olmak için geçmek isteyenler ise; gün geçtikçe artmakta. Varsayılan operatörlere herhangi bir taahhüdünüz ya da imzaladığınız herhangi bir belge yoksa; Türk Telekom’a kolayca geçişiniz sağlanabiliyor. Bunun için, Türk Telekom şubelerine gitmeniz yeterli oluyor. Türk Telekom’a geçiş için vermeniz gereken belgeler ise bir adet kimlik, bir adet adres taahhüt kağıdından ibaret; ardından, geçişiniz aynı numara üzerinden kolayca sağlanabilecektir. 24 Saat içerisinde yapılabilecek geçiş işlemlerinde yalnızca haftasonları bir müddet daha uzayabiliyor. Ancak, bu koşulların olmadığı durumlarda; haftaiçi 5/24 geçiş işlemleriniz kolayca tamamlanabiliyor.

Türk Telekom, yaptığı ve yapacağı yeniliklerle; ivme kazanmaya ve kullanıcılarını arttırmaya devam ediyor. Özellikle, üç şirketin birleşmesi ile yenilik ve kampanyalar bakımından; üç şirket ile beraber tek bir çatı altında hareket edebilecek bu platformun; nisan ayından sonra 4.5 G ve Fiber internetin gelişimi ile birlikte; yapacakları kampanyaları; üç şirket dahilinde yapması da yine beklenenlerden. Örneğin, yeni sistemde; tivibu ve ttnet’i; ikili kampanya şeklinde görebileceğiz.

Türk Telekom’a Nasıl Geçilir?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.