Google Drive’dan Ek Alan Şansı!

0

Başta Google Drive olmak üzere, bulut depolama servislerinin popülerliği gittikçe artıyor ve bulut depolama servisleri gün geçtikçe daha fazla önem kazanıyor. Bunun en büyük sebebi artık fotoğrafların en teknolojik telefonlarda 5 MB’ı aşması ve elbette bu yetersiz hafıza türevindeki sorunların yerel depolamada belirmesi hali. Bu sebepten, hemen herkes artık bir bulut depolama servisini istese de, istemese de kullanıyor. Zira, her telefon açıldığı anda bulut depolama servislerinden biri ile anlaşmış olup, telefonun hemen hemen bütün bilgilerini, dilerseniz fotoğraf ve verilerini oraya yedeklemiş oluyor. Bunların, en popülerlerinden bir tanesi olan Google Drive, Google güvencesi ile yıllardır yoluna devam eden en iyi bulut depolama servislerinden bir tanesi ve Google Drive’ı kullanarak telefonunuzdaki hemen her şeyi yedekleyebilmeniz mümkün. Hem de, ücretsiz alan şansı ile.

Google Drive’dan 2 GB Ek Alan Edinin!

Google Drive, hemen herkes için 15 GB’lık alan tahsis etmekte ve bunu ücretsiz bir şekilde vermekte. Bunu, arttırmak isterseniz belli bir ücret dahilinde kolay bir şekilde arttırabilmeniz mümkünken, başka yolları da yok değil. Bu işin bir başka yolu, fırsat ve kampanyalardan yararlanmak. Örneğin, yeni bir telefon aldı iseniz iki yıl boyunca 50 GB’a kadar bulut depolama servislerinden -genelde markanın anlaştığı servisten- hak kazanabiliyor ve alan sahibi olabiliyorsunuz. Tıpkı bunun gibi kampanyalar, gün geçtikçe artıyor zira bulut depolama servisleri gün geçtikçe popülerleşirken aynı zamanda rekabet de; gelişiyor. Gelişen rekabette gereken şey ise elbette indirim, fırsat ve kampanya. Zira, çoğu güvenilir olan bu bulut depolama servislerinde güvenilirlik dışında aranan tek şey ucuzluk.

Google Drive’dan ekstra alan sahibi olmak için, Google hesabınızı güvenlik taramasından geçirmeniz yeterli. 15 GB’lık alanınızı güvenlik taramasından geçirdikten sonra, tekrar 2 GB ek alana sahip olup alanınızı 17 GB’a kadar çıkarabilmeniz mümkün. Bu hizmeti geçtiğimiz yıl da veren ve kullanıcıların ek alan sahibi olmasını sağlayan Google’da, kullanıcılar bu kullanışlı ve hızlı servisten, ek olarak kampanyalardan oldukça memnun. Geçtiğimiz yıl güvenlik taraması yapıp da ek alan kazandı iseniz, bunu bir kez daha yapabilir ve bir kez daha ek alan kazanabilirsiniz.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.