HTC One M10 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak?

0

Amiral gemi bazından HTC’nin son akıllı telefonu olan HTC One M10 çok yakında kullanıcıların hizmetine sunulacak. Özellikle son yıllarda girdiği kıyasıya rekabet sonrası Samsung ,iPhone gibi markaların çok uzağında kalan HTC artık kendi içerisinde çığır açmaya başladı.

Başta da söylediğimiz gibi Amira gemi olma özelliği taşıyan bu HTC One M10’un en çok merak edilen sorusu ne zaman piyasaya çıkacağı yönünde . Özellikle gelen haberlerin ve HTC One M10’ın tasarımın internete düşmesi sonrası HTC kullanıcıları meraklı bir bekleyiş içerisine girdiler.

HTC One M10’un fırtına öncesi bir sessizliğe benziyor. HTC One M10 zamanlama tarihinde hakkında müthiş bir gizlilik söz konusu . HTC One M10’un lansmanının yapılmasından sonra hala bu konuda gizliliklerini koruyan HTC piyasaları at üst edecek bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

HTC One M10’da en çok konuşulan konuların başında son zamanlarda piyasaya çıkacak olan sanal gerçeklik gözlüğünün bulunması oldukça şaşırtıcı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. HTC özellikle bir akıllı telefon dışında attığı adımlar ile zaten son yıllarda büyük bir yatırım yapmıştı.

Türkiye’de merak edilen soru işe HTC One M10’un ne zaman çıkacağı konusunda meraklı bekleyiş sürüyor. HTC’nin yeni amiral gemisi tahmini olarak Nisan , Mayıs ayları gibi Türkiye piyasalarında yerini alacak ve fiyatının 2500- 3000 TL arasında olması bekleniyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.