Kosgeb Desteği Nasıl Alınır

0

İş mi kurmak istiyorsunuz, sermayeniz mi yok, biraz daha paranız olsa işi geliştirip daha iyi mi kazanırsınız? Tüm bu ihtiyaçlarınıza derman olacak KOSGEB üreticiyi destekliyor ve hayallerinizi gerçekleştiriyor.

KOSGEB’e başvurmak çok kolaydır. Hem internetten hem de bölge müdürlüklerinden başvurularınızı yapabilir; ilgili şartları detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz. Hem aklınızdaki işler konusunda hem de size tavsiye edilen işleri deneyerek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

Size hem iş planında hem de uygulamasında yön veren ve yanınızda olan http://nasilkolay.com/kosgeb-destekleri-nasil-alinir sitesine giriş yaparak üreticilerin dünyası ile tanışma fırsatı yakalayın. Öncelikle e KOBİ hizmetlerinden veri tabanına kaydolacaksınız. Bunun ardından sizden istenilen bilgileri girmelisiniz.

Sonrasında yapacağınız işlemleri ve işinizin durumu belirleyecek. Örneğin boş bir araziniz varsa KOSGEB sayesinde artık size düzenli gelir getiren bir yer olabilir. Şehir merkezine uzak gayrimenkullerin imara girmediği için değerlenmediğin şikâyet etmenize lüzum kalmadı. Bu alanı hayvancılık işi yapmak için kullanılırsa yani inek koyun tavuk gibi hayvanları yetiştirir seni hem arazi hem de uzaklık çok işinize yarar Çünkü böyle yerlerin şehir merkezine belirli bir mesafe uzakta olması gerekir.

Özellikle bayan girişimcileri iş alanında kalkındırmak isteyen KOSGEB onlara gerek kredi kullanmada gerek de ödeme şartlarında daha fazla imkân sağlayarak kolay ilerleme göstermelerine yardımcı oluyor. Sizde vakit kaybetmeden aşağıdaki linki ziyaret edin ve kazanmaya başlayın.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.