LG G5 Türkiye’de de Tanıtılacak

0

MWC 2016 kapsamında, pek çok yeni amiral gemisi geldi, geçti. Tanıtıldı ve beğeni topladı. Ancak, LG G5 kadar hiçbirine dikkat kesilmedi Türkiye kesimi. Zira, Türkiye’nin ortalama Android kullanıcıları, LG’yi çok seviyorlar. Gerek tasarımı, gerek amiral gemilerinin performansları gerekse pek çok etmenden ötürü. En çok da fiyatından ötürü. Zira, yaptığı indirimler ve Türk operatörlerle yaptığı anlaşmalar sonucunda LG oldukça güzel bir pazara sahip olabildi Türkiye’de. Bugünlerde de, gelen haberler itibarı ile LG’nin MWC 2016 kapsamında tanıttığı telefonu olan G5’in; İstanbul’da ayrıca tanıtılacağı açıklandı. Tüm basın mensuplarını ilgilendiren ve konferansına davet eden LG ekibi, G5’i İstanbul’da tanıtmak ile, Türkiye pazarında daha etkin bir rol oynamak istiyor. Fiyatı ve performansı açısından alınabilecek markalar arasında başı çeken LG, diğer amiral gemileri gibi fahiş fiyatlara satılmaz ise; yine Türkiye pazarında oldukça etkin bir rol oynayacaktır.

lg-g5-istanbul-etkinlik_mini

Metal Kasa

Metal kasası ile gelecek olan LG G5’in oldukça iyi bir tasarımı mevcut. LG G4’ten esinlenen gövdesi ile güzel bir hal yakalayan ve metal tasarımı ile de oldukça dikkat çeken bu modelin zarar görmesine neredeyse imkan verilmemiş.

Çift Kamera

Ayrıca, LG G5’te bir de çift kamera mevcut. Hemen hemen tüm teknoloji devlerinin amiral gemilerinde bulunan ve LG’nin de geri kalmadığı çift kamera teknolojisi, muhtemelen daha iyi fotoğraflar ve odak noktaları için tasarlanmış bir sistem olarak belirlendi.

MWC’de Hayran Kaldılar

MWC 2016’da en dikkat çeken tanıtım, LG G5’in tanıtımı oldu zira yaptıkları iş harikaydı. Gerek sunum gerekse telefonun özellikleri açısından dolu dolu bir hazırlık yapan LG ekibi, G5 ile ses getirecek gibi görünüyor.

LG G5 Türkiye Lansmanı Ne Zaman?

LG G5 Türkiye Lansmanı, İstanbul’da 15 Mart Salı günü yapılacak. Planlamaya göre lansmanda beklenen pek çok şey var. Gerekli özelliklerin paylaşılacağı ve sunumların yapılacağı LG Türkiye Lansmanında; ayrıca Türkiye operatörleri ile yapılan anlaşma ve satış şartlarının, özellikle seks hikayeleri kampanyaların açıklanması bekleniyor. Zira, lansmanlarda genelde kampanyalar göze çarpan etmenler oluyor ve LG G5’in Türkiye şartlarındaki fiyatı merak edilen en önemli soru’n’lardan bir tanesi.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.