Öğrenciler İçin En Uygun Kredi Kartları

0

Öğrencilik, özellikle üniversite çağlarında “en güzel zamanlar” olarak anılarda yer edinen bir anı türü olarak kalır hayatınızda. Özellikle, dışarıda okuyorsanız, sorumluluklarınızın arttığı ve olabildiğince güçsüz kaldığınız dönemler dahi olabilir. Bunların yanında, bir de kredi kartını ödeyemediğiniz zamanlar olur ki; bunlar, en kötüleridir. Çoğu zaman, insanlar tarafından pek de kaale alınmayan bu durum, aslında öğrencilik için oldukça önemlidir. Zira, asgari ücreti ödeyip, sonra diğer ay yine ödediğiniz ücreti harcamak; her yiğidin değil, öğrencinin harcıdır…

Bugün, sizler için öğrencilere en uygun kredi kartlarını listeledik.

Yapı Kredi – Play Card

Yapı Kredi Play Card, üniversitelilerin genel olarak en çok benimsediği ve kullandığı kart olarak biliniyor. Özellikle, sunduğu güncel kampanyalar ve fırsatlar ile, çoğu zaman gönülleri feth eden ve World kart özelliği ile para puan da kazanabileceğiniz bu kart ile, pek çok aktiviteye ucuz yoldan katılım sağlamanız mümkün. Ödemelerinizi, harcayacağınız aylık miktarı sınırlayabildiğiniz bu kart sayesinde, tutarlı ve asgari ödeme gafletine düşmeyen bir öğrenci olabilirsiniz. Özellikle pek çok bankanın vermediği özellik olan, ödeme erteleme ve ödeme taksitlendirme özelliğini yine Yapı Kredi Play Card aracılığı ile bulabilirsiniz.

İşte Üniversiteli – İş Bankası

İş Bankasının sunduğu öğrenci kartlarından bir tanesi olan ve gençler tarafından sıkça kullanılan İşte Üniversiteli; gençleri sosyal aktiviteye boğmak için hazırlanmış ve aylık olarak programını güncelleyen bir kart. Özellikle, yazarlar ile söyleşi, konserler, ücretsiz ya da ucuz kitaplar kapsamında aylık kampanyalar yapan ve öğrecileri sosyo-kültürel açıdan beslemeyi hedefleyen İşte Üniversiteli kartta bunların dışında da pek çok güzel özellik mevcut. Bir yıl boyunca Müzekart yerine geçtiğini de belirtmekte fayda var.

Üniversiteb – Türkiye Ekonomi Bankası

TEB’in son zamanlarda sıkça güzel hizmetler sunduğunu biliyoruz. Ancak, Bonus özellikli bu öğrenci kartı, sessiz sedasız aralarda dolanır sadece. Evet, Üniversiteb; kolay bir şekilde alabileceğiniz ve genelde 1000 TL limit ile gelen, öğrencilere yönelik bir kredi kartı. Bu kart sayesinde, belli başlı kampanyalara katılabildiğiniz gibi Bonus anlaşmalı mağazalarda hem bonus kazanabiliyor hem de alışverişinizi kolayca taksitlendirebiliyorsunuz. Dönem dönem, ihtiyaç kredisi kampanyaları da sunan ve bunu kredi kartınız üzerinden direkt olarak sağlayan Üniversiteb, öğrenciler için biçilmiş kaftan bir kredi kartı.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.