Ölmek İçin 13 Sebep 2017 Netflix

0

olmek icin 13 sebepYeni bir dizi tanıtımı ile karşınızdayız. 2017 yapımı dizilere hız kesmeden devam eden netflix bir yeni diziyi daha duyurdu. Dizide Hannah Baker adındaki kız kimsenin bilmediği sebepten dolayı kendini öldürür. Tabi bu gizemini korurken bir kaset ortaya çıkar ve dinleyen kimse onun adı geçer ve herkeste bir tereddüt başlar. Bu kasette adı geçen kişilerin olayla bir bağlatısımı var? Gizem dolu bir diziye benziyor ama bakalım ilk bölüm nasıl olacak. Ölmek için 13 sebep izlemek için linkteki adresi kullanabilirsiniz.

Bunun haricinde hariak bir netflix dizisi olan iron fist izlemeniz için ilk sezon sitemizde yerini aldı. Netflix yapımı olan bu dizidede 10 yaşında ailesiyle seyahat ederken düşen uçaktan tek sağ kurtulan ve keşişler tarafından farklı bir boyutta yetiştirilip yenilmez olarak büyütülen özel güçleri olan bir kahramanımızı izleyeceksiniz.

Son olarakta bazı arkadaşlarımız soruyorlar +18 ve buna yakın kalitede erotik film izlemek için ne yapmak gerek diye. Linkteki bağlantıda ulaşabilirsiniz, ayrıca yeşilçamın eski filmlerinede kısa süre içerisinde erişim sağlayabileceksiniz. Yeşilçam deyip geçmeyin sıkılınca kesinlikle insanın gülüp eğlenmesi için rahatlık getiriyor.

Dizi fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.