Philips Xenium W8510

0

philips-xeniumAkıllı telefon piyasasında oldukça kısa bir süre var olan dünyanın en önemli elektronik üreticilerinden olan Philips, Xenium W8510 cihazı ile sahalara dönmeye hazırlanıyor. Kendisine seçeceği hedef kitlenin diğer büyük şirketlerdeki gibi “hazır alıcı” olmadığını bilen şirket, bir özellik üzerine kurgulanmış denemelerden bir tanesini gerçekleştiriyor. Akıllı telefonların en büyük sorunları arasında bulunan pil ömürleri, bu telefonun en önemli özelliği olarak dikkat çekiyor. Philips Xenium W8510; 18 saatlik konuşma, 35 gün boyunca açık şekilde durabilme ve wi-fi kullanımı ile de 14 saat internette gezinti olanağı sunuyor. Bataryası 3,300 mAh olan bu akıllı telefon, şarj sorunu yaşamak istemeyenler için oldukça cazip bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Piyasanın devlerinin aksine çok daha makul fiyatlardan satışa sunulacak olan cihaz, orta segment bir yapıya sahip durumda. Android işletim sistemi kullanılan telefon, diğer rakiplerinin aksine, güçlü işlemci ya da görünüt kalitesi çok iyi olan resimler sunmuyor.

Ancak şarj konusunda oldukça sık yaşanan mağduriyetlerin önüne geçmeyi planladığından saygıyı hak ediyor. Öyle ki 10 dakika şarj edilmesine rağmen, 2 saat sürecek bir konuşma süresi sağlamış oluyor. Aynı süre içerisinde 20 saat açık kalma da yine bu telefonun özellikleri arasında yer alıyor. Bu akıllı telefon yarım saat boyunca şarj edildiğinde ise 57 saat açık kalma ile birlikte, 6 saat süren konuşma süresi olanağı da sunmuş oluyor.

4.7-inç 720p HD dokunmatik ekran bulunduran Philips Xenium W8510, kullanıcıya sunmak istediklerinin farkında olarak üretilmiş bir cihaz. Şarj konusunda sağlamış olduğu konforla, bu telefondan beklentisini bilen kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün olabilir. Philips gibi bir şirketin bu piyasada olacağı yeri şekillendirmesi açısından çok daha fazla ürüne ihtiyaç olduğu da kesin gibi görünüyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.