Prison Break 5. Sezon Konusu

0

prison_break_s5Kadro ve konu bakımından Dünya çapında popüler olan dizide, tüm deliller incelendiğinde öldüğü sanılan Michael’ın aslında hayatta olduğu anlaşılınca, Lincoln ve Sara birlikte en büyük kaçış planı için çalışmalara başlıyorlar. En ünlü kaçaklar C-Note, T-Bag ve Sucre da bu kadroda yer alıyor ve dizi tüm hızıyla başlıyor.
Tam 4 Sezon boyunca soluksuz izlediğimiz dizinin final bölümünde Michael Scofield ölmüştü, yeni sezonda canlanıyor ve yeni bir hapishaneden kaçış hikayesibaşlıyor.

Prison Break 5. Sezon Oyuncuları

Prison Break 5. Sezonuyla yine eski kadrosu ile yer alıyor. Akıllarda eski kadronun korunup korunmayacağı ile ilgili sorular vardı biliyoruz. Yapımcılar yaptığı basın konferasında oyuncular hakkında detay verdiler.
Dizinin başrollerinde Wentworth Miller, DominicPurcell, Sarah WayneCallies, AmauryNolasco yer alıyor.
Dizi, 9 Haziran 2009 tarihinde ilk bölümünden itibaren Star TV kanalında Büyük Kaçış adıyla Türkçe dublaj ile gösterime girmiştir. Michael Scofield’i Murat Şen, Lincoln Burrows’u Erol Eren seslendirmiştir.Türkiye’de büyük bir ilgi görmüştür.
6 Ağustos 2015 tarihinde yapımcı kuruluş tarafından 5. Sezonun çıkacağı onaylanmış ve Yeni sezonun 10 bölüm olacağı açıklanmıştır.

Prison Break 5. Sezon Nereden İzlenir?

PrisonBreak’in5. sezon ilk bölümü 5 Nisan 2017’de başlıyor. Bölümü izlemek için Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm izle diyerek ulaşabilir ve ilk gün izleyenlerden olabilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.