SEO ile Başarıyı Yakalayın

2

spesifik-anahtar-kelimelerHer istediğimiz bilgiye her an ve hızlı bir şekilde ulaşabilmemizi sağlayan googlle yani arama motoru hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Her şeyden haberi olan ve bizleri de haberdar eden bu arama motorlarının güvenilirliği, tasarımı net ve doğallığı, ana sayfada kısa özetlerle ve içeriğinde tam da istediğimiz kadar bilgiye ulaşabilmemizi sağlamalıdır, SEO ile ilgili bilgiler edinmek için SEOamk.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Kendi web sitemizi açmak istiyorsak eğer; veri tabanı kişilere hitap edecek, yazıları doğru ve güvenilir olacak, renkler kimseyi yormayacak, anahtar kelimeler makaleye uygun olacak, özeti, orijinal fotoğraf desteği, içeriği kolay,anlaşılabilir olması, yazılan makalenin ilgi çekici dolu dolu olması ve daha bunun gibi birçok püf noktası olmalı ki yanı sıra arama motoru kurallarına da uygun tasarım ile sitemizin ilk sırada adı çıksın ve üstelik belki de tek bir harfi yazsa bile.

Bunun olabilmesi için yapılabilecek tüm araştırma, çalışma,düzen ve uygulama SEO tarafından yapılabilmektedir. Mesela; açılan web sitelerinde kullanılan fotoğraflar hemen dikkati çeken, ayırt edilebilir olmalıdır. Fotoğraf kullanılarak hazırlanan makaleler akılda daha kalıcı ve hatırlanması daha kolay olabilmektedir. Aslında yazılacak olan makaleler de konu ile ilgisi olan gerçek kişiler tarafından yazılmalı ve duygu geçişi sağlanmalıdır. Çünkü internet ortamında yapılan gezintiler ve arama sonuçları kişilerin dikkatini çekmez  ve ilk izlenim olarak iyi tepki almaz ise bir dahaki araştırmalarda bu siteler tercih edilmez ve adı duyulanlardan olamaz. Mesela; çalışan bir annenin bebeğini bırakmak zorunda olması ile ilgili bir makale yazılacak ise çalışan bir anne, bir köpek tarafından ısırılan adam makalesini de bir veteriner yazmalı ki gerçek ve sürükleyici olabilsin. Tüm bu çalışmalar site içi düzenlemesidir ve bunu da site içi SEO’ lar yapmaktadır.

Önemli olan ilk sıra da olmak değil bireylere istediğini verebilmektir. sikiş SEO Web sitelerinin kullanılabilirlik ve arama performansını arttırmak için hizmet vermektedir. Kullanıcıların görsel, işitsel, hatırlama isteği ve anıların depreşmesi gibi duygularına hitap edilmesi sitede kalma süresini arttıracak ve bu sebeple de arama motorlarının sitemizi tanımasında yardımcı olacaktır istenildiğinde hemen ulaşılabilme lüksü de bir ayrıcalıktır.


Bunlarda ilginizi çekebilir
2 Yorum
  1. Panel çit fiyatları

    Güzel paylasim ellerinize saglik tebrik ediyorum takipdeyim

  2. Lisans Eğitimi

    Çok güzel bir paylaşım olmuş.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.