The Tomorrow People (2013)

0

İnsanlığın bir sonraki evrimsel gelişimini temsil ediyorlar. Olağanüstü güçler ile beraber doğan bir nesilden bahsediyoruz. Bilinen dünya ile gelecekteki değişken dünya arasında bir dönüm noktasının tam ortasında duruyor. O: Stephan Jameson

Bir sene önce sıradan bir genç olan Stephan, sesler duymaya başlaması ve uyurken ışınlanması ile artık sabahları nerde uyanacağını bilmeyen bir halde yaşamına devam ediyor. Bilinen gençlik sorunlarından farklı bir durumda ve oldukça değişik sıkıntılarla, ruh halini sorgulama aşamasına geçen Stephan, zihninde engel olamadığı seslerden birisini dinlemeye karar vermesiyle, bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu olay, genetik olarak; Işınlanma, telekinezi ve telepatik iletişim yeteneği bulunan bir ırk olan The Tomorrow People ile tanışmasına sebep oluyor. The Tomorrow People, yarı askeri özellikteki bir grup bilim adamı tarafından ele geçiriliyor. Dr, Jedikiah Price’ın liderliğindeki Ultra, The Tomorrow People’ı rakip türler açısından bir tehdit olarak algılıyor. Bu kimsesiz grup, terk edilmiş bir metro istasyonunda, insan dünyasının altında saklanmaları konusunda baskı görüyor. Jedikiah; The Tomorrow People’ın tecrit edilmesi konusunda Ultra’ya yardım etmesi halinde, Stephan’a ailesi ve yakın arkadaşı olan Astrid ile normal bir hayat sunacağı garantisini veriyor. Öte yandan Russel, Cara ve John da Stephan’a gerçekte ait olduğu türden bir ev ve farklı bir türde aile sunuyorlar. Normal yaşantısına da The Tomorrow People’ın dünyasına da dönmeyi istemeyen Stephan, kendi yolunu çizmeye karar veriyor. Yolunu bulma tercihi ona, babasının gizemli bir şekilde kaybolması ve geçmişi ile ilgili gerçekler konusunda ya da The Tomorrow People hakkında bilinmeyenleri sunabilir.

Seride; Stephan rolünü Robbie Amell, Cara Rolünü Peyton List, John Rolünü Luke Mitchell, Russel Rolünü Aaron Yoo, Astrid rolünü Madeleine Mantock ve son olarak da Dr Jedikiah Price rolünü Mark Pellegrino oynuyor.

 

The Tomorrow People; Television and CBS Television Studios, Warner Bross, Perlanti Productions, FremantleMedia ile ortak bir işbirliği içerisinde Bonanza Production Inc. Yapım tarafından üstlenilmiş, durumda.

Yönetmen: Danny Cannon

Senaryo: Phil Klemmer ve Roher Damon Price

Dizi Baş Yapımcıları: Greg Berlanti ve Julie Plec

Yardımcı Yapımcı: Melissa Kellner Berman

The-Tomorrow-People-Season-1-Poster


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.