Türk Telekom Cepten Bedava İnternet

0

Türk Telekom; Avea, TTNET, Tivibu’nun birleşmesinden oluşan yepyeni bir marka olarak hedeflerini geçtiğimiz günlerde açıkladı ve birleşmelerini resmi olarak gerçekleştirdi. Bundan sonra, televizyon, internet bağlantısı ve mobil işlemlerinizi tek çatı altından, Türk Telekom ile yapabileceksiniz ve bu mağazalar Türkiye’de bir ilk olacak. Daha önce, mobil, internet ve televizyon servislerini bir arada veren herhangi bir servis Türkiye’de yoktu. Daha önce de, farklı isimlerle Türk Telekom altında hizmet verse de resmiyet kazanmasından sonra tek çatı altında birleşerek hedeflerini de güçlendiren bu yapılar; artık daha çok şey beklenen bir marka olarak Türk Telekom oldu. Özellikle, Nisan ayından sonra önce 4,5 G ile harekete geçecek olan Türk Telekom, fiber bağlantısını da hemen hemen tüm Türkiye’ye yaymak için çalışmalarını son raddede oldukça güçlendirdi. Eski Avea, yeni Türk Telekom’un yeni ismi ile kapsama alanında da Nisan ayından sonra devrim yaratması ve kapsama alanını genişletmesi bekleniyor. Böylece, özellikle şebeke sorunundan müzdarip olan pek çok insan bu sorundan ilelebet kurtulmak istiyor. Müşterilerine karşı oldukça umutlu konuşmalar yapan Türk Telekom CEO’su, şirket ile ilgili uzun değil de kısa vadedeki hedeflerinin oldukça güçlü ve yapılabilir hedefler olduğunu belirtmişti. Bakalım, Nisan ayına dek özellikle internet ve şebeke bağlamında bir değişiklik yaşanacak mı?

Tüm bunlar olurken, birleşmenin şerefine Türk Telekom mobil dünyada da belli başlı kampanyalarla konuşulmaya çoktan başladı. Özellikle, internet, telefon ve televizyon paketini üçlü alanlar için müthiş ucuzluk yapan Türk Telekom’un bunların yanında mobil hizmet kullanıcılarına cepten bedava internet sağlayacağını da belirtmekte yarar var.

Türk Telekom Cepten Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Haftada iki gün alabileceğiniz bu cepten bedava internet, Türk Telekom’un birleşme şerefine kullanıcılarına hediye ettiği yeniliklerden bir tanesi. “HEDIYE 2 GUN” yazıp 5555’e göndermeniz halinde, kolay bir şekilde cepten internete sahip olabileceksiniz. Türk Telekom, aktardığı yeni mesajda size hangi günlere dair bedava internet sağlayacağını belirtmenizi isteyecek, bunları da belirttikten sonra, haftada iki gün bedava internete sahip olabilecek ve dilediğinizce internet erişiminizi sağlayabileceksiniz. Yıl sonuna kadar olacak bu kampanya ile Türk Telekom, kullanıcılarına teşekkür etmeyi amaç ediniyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.