İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Ubuntu İşletim Sistemi Bilgisayar Oluyor

Teknoloji 18 Mart 2016
5.119

Yıllardır telefonlarda kullanılan işletim sistemlerinden çok farklı olan bir işletim sistemi ile karşı karşıyayız. Özellikle İOS ve Android işletim sistemlerine kafa tutan bir uygulama olan Ubuntu çok farklı özellikleri ile artık hayatımıza yavaş yavaş girmeye başladı bile.

Ubuntu telefonların işletim sistemlerine girmeye başladı. Teknolojik bir devrim olarak nitelendirilen Ubuntu’yu farklı kılan özelliği ise tek tek sayfalar halinde çalışması. Android ve İOS işletim sistemleri aynı sistem üzerinde faaliyet gösterirken Ubuntu farklı alanlarda faaliyet gösteriyor.

Özellikle bu konuda yaptığımız incelemeler sonucunda Ubuntu ile bir masa üstü bilgisayarınızın kasasının olmasına gerek yok. Evet şaka değil gerçek bir durum. Ubuntu bu muhteşem özelliği ile size bilgisayar hizmeti vermeye başladı.

Akıllı telefonlarda bulunan Ubuntu işletim sistemi ile bir çok farklılık yaratmak mümkün oluyor. Samsung’un bir modelinde tanıtım amaçlı kullanılan Ubuntu sadece bir monitere kablo yardımı ile bağlanarak bilgisayar hizmeti vermesi son yılların en büyük buluşları arasında gösterildi.

Ubuntu işletim sistemi tablette bulunan işletim sistemine bağlanarak büyük ekranlarda size çok rahat bir kullanım alanı sunuyor. Ubuntu yeni ekosisteme adapte etmek için oldukça oldukça başarılı bir performans sergilemeye başladı.

Ubuntu bu sistemi ile bir çok konuda açık kaynak kodları ile yapılanma içerisinde yer alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.230
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.948
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.718
Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

10 Mart 2016
3.068