Online Dizi İzlemenin Tadını Çıkarın

Dizi İzlemek Artık Kolay

Kesintisiz Dizi Keyfi

iPhone Hafıza Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Uyumayı Sağlayan Uygulamalar

Android 29 Temmuz 2013
1.338

uykuya-goturen-uygulamalarUyku sorunu yaşayanlar için de çeşitli uygulamalara ulaşmak artık mümkün. Mobil uygulamalar, bu sorundan rahatsız olanlar için yeni bir seçenek olarak duruyor. Bunlar arasından seçtiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Hepsi, uyku sorununuzun sizi yatakta sağa sola döndürmemesi için denenmesi gereken uygulamalardan seçildi.

Count Sheep HD

Uyuyamıyorsunuz ve tüm seçenekleri denediniz. 0.99 dolar fiyatı olan Count Sheep HD, uyumanızı sağlayacak çok değişik ve rahatlatıcı melodilerle sizlere yardımcı oluyor. Melodilerinin rahatlığı, bir spa merkezinde çalan melodilere benzetilen uygulama, rahatlama hissi ile uyumanıza yardımcı oluyor.

Ambience

Ambience, iOS uyumlu bu uygulama olarak dikkat çekiyor. 2 bin 500 ücretsiz melodi sağlayan bu uygulama, uykunuzun gelmesi için özel olarak seçilen müzikleri sizlerle buluşturuyor. Oldukça büyük bir müzik arşivi olan bu uygulamanın fiyatı ise 2.99 dolar.

Sleep as Android / Sleep Cycle

Alarm olarak kullanılan bu uygulama şimdilerde uykunuzun en hafif olduğu anları belirleyerek sizleri uyarıyor. Uykunuzun derinliğini ölçen bu ilginç uygulama sizin derin uyku içerisinde uyandırmayarak, çok daha uyanabilir halinizi bekliyor. Fiyatı 2.89 dolar

Fire HD

Fire HD, çok daha egzotik seslerin yanı sıra, şömine de yanan odunun sesine kadar geniş bir melodi arşivine sahip. Uyumanızı sağlaması için özel olarak seçilmiş melodiler, uykunuzda sizlere eşlik ediyor. Fiyatı 0.99 dolar.

Sleep Talk Recorder

Diğer uygulamalardan çok daha farklı bir konumda olan Sleep Talk Recorder, uykuda konuşanlar için seçtiğimiz uygulamalardan birisi. Android uyumlu bir uygulama olan Sleep Talk Recorder, gece boyunca söylediklerinizin kaydını yapıyor. Bunu yaparken de ortamın sesli olmasına dikkat ediyor. Yani bu özel uygulama boş yere çalışarak kayıt yapmıyor. Sleep Talk Recorder, ücretsiz olarak sunulan bir uygulama.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Android 7.0 Geliyor!

Android 7.0 Geliyor!

03 Mart 2016
3.088
Google Kitaplar Nedir?

Google Kitaplar Nedir?

24 Şubat 2016
3.161
Samsung Galaxy S7 Sahnede!

Samsung Galaxy S7 Sahnede!

24 Şubat 2016
2.950
En İyi 3 Android Tarayıcısı

En İyi 3 Android Tarayıcısı

23 Şubat 2016
2.819