Tango Hesabı Nasıl Silinir ?

0

İnsanlar akıllı telefonlarına bir sürü uygulama yükleme isteği içerisinde bulunabiliyorlar bazen. Bu uygulamalar oyun ya da program olarak değişebiliyor. Şimdilerde ise görüntülü konuşma adına birkaç program var. Bu programları yükledikleri gibi yeri geldiğinde de silmek isteyebiliyorlar. Android veya iOS mobil kullanıcıları da telefonlarına yükledikleri Tango uygulamasını ilk açışta hesap bilgisi istiyorlar. Eğer hesabınız var ise o bilgileri giriyor, yok ise yeni bir hesap oluşturulması isteniyor sizden.

Daha sonra giriş yapılmış oluyor zaten. Tango uygulaması iki farklı telefonun kamera üzerinden görüntülü arama yaparken aynı zamanda oyun oynama ya da bizim çevremizde bulunan Tanımadığımız Tango kullanıcıları ile mesaj yoluyla tanışma olanağı sağlayabilen birkaç özelliği de vardır. Ayrıca Tango uygulaması ile normal mesajlaşır gibi internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Tango uygulaması internet tabanlı olduğu için internetsiz giriş başarılı olmayacaktır.

Tango uygulamasını yüklemek isteyenler olduğu gibi silmek isteyenler de olabilir. Bu yüzden akla tek soru geliyor. “Tango nasıl silinir?”. Hesaplarını silmek isteyenler bu işlemi mobil uygulama üzerinden gerçekleştirememektedir. Bu yüzden birkaç şey yapmanız gerekmektedir. İlk önce Tango görüntülü arama uygulamasının kendi web sitesine girerek öncelikle telefon numaranızı, adınızı, soyadınızı, uygulamada hesap açarken kayıt olduğunuz mail adresinizi, “Reason For Deletion” kısmından herhangi bir istediğiniz seçeneği, seçtiğiniz seçenekle ilgili eklemek istediğiniz birkaç cümleyi yazıp göndererek hesabınızı silme işleminizi bitirebilirsiniz.

tango hesap silme kapatma nasıl yapılır
tango hesap silme kapatma nasıl yapılır

Hesap silme işlemini web sitesi üzerinden gerçekleştirdikten sonra akıllı telefonlardan ise tango uygulamasını nasıl sileceğimiz hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. İlk olarak uygulamalar menüsünü açarak başlayabiliriz. iPhone kullananlar için Tango uygulamasının logosu üzerine uzunca basılı tuttuğu takdirde telefonda hafif bir titreşim olmaya başladıktan birkaç saniye sonra Tango uygulamasının logosu üzerinde küçük bir x şeklinde çarpı çıktığını göreceksiniz.

O çarpıya tıkladığınızda sizden emin olup olmadığınızı isteyecektir, buna karşın evet diyerek uygulamayı telefonunuzdan silmiş olacaksınız. Aslında Android telefonlar içinde aynı işlemleri yaparak silebilirsiniz fakat başka bir yolu da var. Bunun için Android kullanıcılar Ayarlar bölümünden Uygulamalar kısmına tıklayıp Tango uygulamasını seçtikten sonra kaldır butonuna tıklayarak da kaldırabilirler.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.