SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Turkcell Vınn Wifi Şifresi Değiştirme

Nasıl Yapılır 5 Ocak, 02:00'de eklendi

Turkcell mobil bağlantısında zirvede olmakla birlikte günümüzde artık çoğu gsm şirketinin bu tür cihazları mevcut. Son zamanlarda en çok kullanılan internet bağlantısı Turkcell’e ait olmakla birlikte en hızlı internete olanak sağlayan tek firma olduğunu herkes biliyor.Teknolojik değişimlere bakarsak eğer vınn bu alandaki en büyük değişimlerden birisi. En son çıkarılan Wifi modem ile kullanım kolaylığı açısından zirvedeki yerini koruyor.

Wifi modem almaya karar verdiyseniz eğer bu cihazları kullanmak için birtakım ayarlar yapılması gerekiyor. Yapılan en temel ve ilk ayar olarak Wifi şifrenizi belirlemektir. İlk alındığından itibaren cihazın arka kapağında şifre belirtilmiştir ama güvenlik açısından bu tür şifreleri hemen değiştirmek gerekiyor. Çünkü bu tür veriler kolay tahmin edilebilir şekilde üretilebiliyor, sizin internetinizden başkalarıda yararlanabilir. Yani deneme yanılma yolu ile bulunabilecek şifreler ile üretim yapılabiliyor.

Şifre değiştirme ekranı sol bölümden Wifi ayarları ve Temel ayarları bölümüne girince karşınıza çıkan şifreniz olacak yer, geçiş anahtarı yazan yerden istediğiniz şfireyi belirlemenize olanak sağlamaktadır.

Son olarak sizlere önemli bir not olarak düşelim, Turkcell vınn cihazınızda internet bağlantısı varsa eğer şifreyi değiştiremezsiniz. Bu şekilde bir güvenlik önlemi alınmış, sizlerin yapması gereken şey bağlantıyı kestikten sonra şifre değiştirme işlemi yapmalısınız.

Turkcell Vınn Wifi Şifresi Değiştirme
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Yasin 05 Ocak 2015

nezamandır bunu arıyordum çok teşekkürler

Metin Cx 05 Ocak 2015

gerçekten çok saol ertan hocam makbule geçti

Muharrem Deveci 05 Ocak 2015

ustadım eline sağlık sayende becerebildik

musti 05 Ocak 2015

eline sağlık admin

CyberSgo 05 Ocak 2015

Şu ekranı kurulum cdsinden getirebiliyormuşuz bilginiz olsun ben kurcaladım bulamamıştım 

Mehmet lüleci 05 Ocak 2015

çok saol ertan usta 

Dizimerkezi 27 Haziran 2015

Çok güzel anlatım sergilemişssiniz , blogunuzu her gün takip ederim bizi bilgilendirecek çok iyi içerikler paylaşıyorsunuz